Blog

Değerli İşverenlerimiz,

Ağustos 2019'dan itibaren bu adada iş arayanlar ve işverenleri buluşturmayı hedefleyerek hizmet vermekteyiz. Uluslararası standartlarda, çağdaş yöntem ve teknikler ile hizmetimizi tamamen ücretsiz olarak sizlerin kullanımına sunarken, en üst düzeyde hizmet vermeye gayret ettik. Sizlerin katkısı, güveni ve desteği için teşekkür ediyoruz. Anlamlı bir katkı, güvenilir bir hizmet sağladığımızdan emin olana dek tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet vermeyi başardık. Bu dönemde gerek iş arayanlarımızdan gerekse işverenlerimizden almış olduğumuz geri dönüşler doğrultusunda bu misyonu büyük oranda başarıyla tamamladığımızı öğrenmiş olmanın haklı gururu içerisindeyiz.

Bugün gelinen noktada rakamsal olarak da bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Aylık ortalama sayfa görüntüleme sayımız 491 bin, tekil kullanıcı sayımız 25 bin, kayıtlı aktif kullanıcı sayımız 22 bin ve yine kayıtlı işveren sayımız olarak da 800 rakamına ulaştık. 2 yılın sonunda, 4738 iş ilanına, 80 bin'den fazla iş başvurusuna ulaşmayı başardık. Facebook ve Instagram sayfalarımız, tam entegre email pazarlama sistemlerimiz sayesinde de kullanıcılarımız ile aktif ve etkin bir iletişim kurmayı başarabildiğimizi görüyoruz. Bu başarıyı sağlarken, toplam 7 yazılım geliştirdik, 26 tool kullandık ve her yönüyle profesyonel ve güvenilir bir sistem oluşturduk. Kurmuş olduğumuz bu sistemin ve elde ettiğimiz başarının kalıcılığını devam ettirebilmek adına, 1 Kasım 2021'den itibaren hizmetlerimizi ücretlendirmeye başlayacağımızı bildirmek isteriz.

İlan başına 77 TL’den başlayan ve çeşitli içeriklere sahip olan paketlerimizi incelemek, size en uygun olanı seçebilmek için employer.iskibris.com adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederim. İş Kıbrıs olarak, kalitemizden ödün vermeden ve her geçen gün daha da gelişerek büyümeye devam edeceğimizin garantisini vermekteyiz. Bu sebeple siz işverenlerimizi ücretli olduktan sonra da aramızda görmek, platformumuzu ileriye taşıma hedeflerimize ulaşmakta bize güç katacağından hiçbir şüphemiz yoktur.

Bugüne kadar platformumuzu kullanan ve halihazırda kullanmaya devam eden işverenlerimize teşekkürü borç bilir, sizleri her koşulda aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı söylemek isteriz.

İyi günler, iyi çalışmalar dileriz.


Yazan: Ali Tuzunkan

13 October 2021, Wednesday